O SPOLEČNOSTI - Twinkles s.r.o.

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

O SPOLEČNOSTI

INFO & KONTAKT

Dobrý den,

jmenuji se Andrea Růžičková a jsem zakladatelkou a jednatelkou společnosti TWINKLES s.r.o. a specializuji se na marketingu na internetu, využití sociálních médií a tvorbu a marketing infoproduktů.

Začínala jsem jako asistentka, později jako prodejce, konzultantka nebo HR manažerka.
Moje pracovní zkušenosti zahrnují znalosti z nejrůznějších odvětví a oborů, z velkých i menších firem. Od internetových firem, přes personální, olejářský průmysl, IT a nebo třeba autodopravu.

Posledních 10 let jsem jako marketingový konzultant poskytovala služby v oblasti marketingu, reklamy, online marketingu, organizace eventů a realizace reklamních předmětů. Tyto aktivity přešly pod společnost TWINKLES s.r.o. Také jsem 3 roky úspěšně provozovala autobusovou autodopravu.

Kromě poskytování služeb, mám také další projekty,  ve kterých se nejen kreativně realizuji, ale především testuji a aplikuju znalosti získané z online marketingu a infopodnikání. Jsem autorkou projektu Pošta pro děti (www.postaprodeti.cz), jeho hlavní produkt Dopis od Ježíška se během 7 let stal k mému velkému překvapení žádaným vánočním překvapením a má již celou řadu napodobovatelů. Píšu motivační blog inspirace-motivace.cz a pomáhám začínajím podnikatelkám formou koučingu a mentoringu na mých osobních stránkách andrearuzickova.cz. A stejně jako každá máma-podnikatelka se snažím vše skloubit s rodinou a nezbláznit se z toho :-).

S potěšením zjišťuji, jak se doba mění a technologie a postupy, které dříve byly doménou pouze velkých a drahých agentur, jsou víc a víc dostupnější a jejich použití jednoduššní.

Ať již podnikáte v jakémkoliv oboru, máte můj obdiv a držím Vám palce, ať jste úspěšní.
A pokud snad máte pocit, že Vám prodeje nebo procesy nefungují tak, jak by měli, ozvěte se a společně můžeme zjistit, kde je skrytý potenciál, který Vás třeba ani nenepadlo využívat. Jak dělat věci lépe, jednodušeji. Prostě si do firmy "instalovat" efektnivní marketing.


Přeji Vám krásný a úspěšný den,



Andrea Růžičková, zakladatelka TWINKLES s.r.o.
více o mě naleznete na www.andrearuzickova.cz
Spojit se se mnou můžete na andrea_r@twinkles.cz.

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky