MARKETINGOVÝ PLÁN - VZOR - Twinkles s.r.o.

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

MARKETINGOVÝ PLÁN - VZOR

KE STAŽENÍ

Proč potřebujete kvalitní marketingový plán

Pokud chtete, aby vaše podnikání vzkvétalo, potřebujete marketingový plán. Potřebujete vědět, jaké aktivity vám pomohou dosáhnout na počty zákazníků, obraty a zisky, kteér jste si pro daný rok naplánovali.

Marketingový plán je jeden z nejdůležitejších dokumentů pro každého podnikatele a každou firmu. Je to dokument, ve kterém jsou zaznamenány cíle pro daný rok a zároveň způsob, jak tyto cíle splnit. každoročním vytvářením marketingového plánu má vaše firma mnohem vyšší šanci na dosažení stanovených cílů a finančních zisků.

Proč mě se marketingový plán nikdy nevešel na 1 stranu
Viděla jsem již hodně marketingových plánů a vzorů a obzvláště v poslední době se roztrhl pytel s tzv. 1-stránkovým plánem. Já sama mnoho let pracovala jako markeťák pro velkou firmu, měla svoje projekty, provozovala autodopravu. A musím přiznat, že jsem se se svým plánem nikdy nevešla na 1 stranu. Vždy jsem potřebovala mít opravdu přehled, co budu dělat, jak a proč.

Vytvořila jsem pro vás 3-stránkový vzor, který mám vyzkoušený a opravdu funguje. Zpravidla si tento plán ješte dále rozepisuji na podrobné aktivity a využívám excel, nicméně pro stanovění priorit vám tato šablona bohatě postačí.

Odkaz na stažení PDF vám bude zaslán na email  >>
 jsem podnikatel
 jsem zaměstnán a podnikám ve volném čase
 jsem markeťák-zaměstnanec
 jsem na volné noze (specialista, poradce, kouč..)
 jiné

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky