Jaké reklamní dárky pořizovat - Twinkles s.r.o.

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jaké reklamní dárky pořizovat

ČLÁNKY & TIPY

Autor: Andrea Růžičková, 26.3.2014

 

Dárky pro klienty jsou součástí úspěšného marketingového mixu firmy, nicméně neměly by být součástí nejdůležitější. Vždy dárky vybírejte s ohledem na svůj rozpočet a efektivitu.1) Pro běžné obchodní schůzky, jednání je vhodné "něco dát". Ideální dárek je vzorek výrobku, nebo služby, kterou nabízíte. Popřípadě dárek, který má návaznost na Váš obor. V případě služby, kde není možné něco fyzicky dát, je možné věnovat prezentaci na CD, slevový poukaz, lekce/kurs ZDARMA, v případě software "Trial" ZDARMA a podobně.

2) V záloze můžete mít také finančně méně náročnou
univerzální klasiku, v podobě propisky, pera, bloku, kalendáře, hrníčku, trička, bonbonů a podobně. Tím jistě nikoho neurazíte a a ni to nezrujnuje Váš finanční rozpočet.

3)
Firemní akce - zde se zpravidla vyplatí investovat do textilu. Trička, kšiltovky, tašky, sportovní pomůcky, zde všude může být Vaše logo vidět.

3)
Vánoční dárky - zde záleží na finančních možnostech, pro běžné zákazníky si zpravidla vystačíte s PF (přikláním se k tištěné variantě, která je sice o něco dražší a pracnější, než elektronická, ale dáváte tím najevo, že na své zákazníky pamatujete). Můžete navrch přidat kalendář, případně něco navíc. Aktuálně a trendy jsou čokoládové dobrůtky, gurmánské dárkové koše nebo zážitkové poukázky.

4)
VIP dárky - pokud máte rozpočet a chuť ohromit vaše klienty, pak se již fantazii meze nekladou a zde pak dává smysl orientovat se především na kvalitu a výběr značky.POTŘEBUJETE POMOCNOU RUKU?
Pokud hledáte pomoc při tvorbě a realizaci tiskovin, poptejte nás. Využijte naší nabídky služeb tvorby a realizace tiskovin a POS a zašlete nám vaši poptávku nebo nám zavolejte.
Nabídka služeb tvorby a realizaci POS je zde >>


Pomohl vám tento článek? Pokud ano, sdílejte se svými přáteli a přihlaště se k odběru novinek na váš email.

Přihlašte se k odběru novinek emailem:
Vaše emaily jsou u nás v bezpečí. Z novinek se kdykoliv můžete odhlásit.
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky