3 základní pravidla pro výběr reklamních předmětů - Twinkles s.r.o.

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

3 základní pravidla pro výběr reklamních předmětů

ČLÁNKY & TIPY

Autor: Andrea Růžičková, 26.3.2014

 

Hledáte ty správné dárky nebo reklamní předměty do své firmy?
Vybrat si ty správné reklamní předměty může být někdy pěkný oříšek. Držet se tradic, nebo být za každou cenu originální a hledat něco zajímavého v akturálních moderních trendech a pupustit uzdu fantazii?V prvné řadě byste si měli uvědomit, že reklamní předměty nejsou pro vás, ale pro vaše zákazníky, potenciální zákazníky, obchodní partnery a vůbec všechny lidi, které potkáte na svcých obchodních cetách. Jací jsou? Co uvítají? Co je potěší? Z čeho budou mít radost? Čím se jim trefíte do noty? Co by mohlo být to, na co řeknou: "Ježíš, to se mi hodí!", nebo "Ty jo, to je pěkné!."  A co asi bude to, co uloží do šuplíku, nebo co při nejbližší příležitosti podunou dál?

Pro výběr existují 3 základní pravidla:
1. ÚČEL. Ujasněte si nejdříve cíl, k jakému účelu danou věc potřebujete. Co má splnit.
2. PRO KOHO. Jaký je profil člověka, pro kterého předmět zamýšlíte a co s tím bude dělat.
3. ZA KOLIK. Kolik na to máte? Velikost rozpočtu je další klíčovou položkou při výběru.

Dá se vymyslet ještě vůbec něco nového?
Myslíme si, že žádné překotné objevy a novinky, co se týče reklamních předmětů, už nás asi nečekají. S rozvojem internetu a sociálních médií se svět v podstatě propojil a co vymyslí jeden na jednom konci světa, ví druhý na druhém během pár dnů či hodin. V současné době přepodkládáme spíš důraz na kreativitu & emoce, což znamená správné využití barev, fontů a vtipnosti. Vyhrávat budou Ti, co si dají práci s balením, netradičních kombinací barev a stylů a půjdou vždy o trochu jinam, než všichni ostatní.POTŘEBUJETE POMOCNOU RUKU?
Pokud hledáte pomoc při výběru a realizaci DÁRKOVÝCH A REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ, poptejte nás. Využijte naší nabídky služeb a zašlete nám vaši poptávku nebo nám zavolejte. Nabídku služeb najdete zde >>


Pomohl vám tento článek? Pokud ano, sdílejte se svými přáteli a přihlaště se k odběru novinek na váš email.

Přihlašte se k odběru novinek emailem:
Vaše emaily jsou u nás v bezpečí. Z novinek se kdykoliv můžete odhlásit.
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky